Autoekspertų grupė

Apie mus

UAB “Autoekspertų grupė” veiklą pradėjo 2009 metais kaip automobilių priežiūros paslaugas teikianti įmonė. Šiandien pagrindinė mūsų veikla – žalų administravimas po eismo įvykių. 95 procentai mūsų klientų kreipiasi po draudiminių eismo įvykių ir mums patiki kompleksinį žalų administravimą, apimantį itin platų paslaugų spektrą: nuo kliento konsultavimo telefonu iki automobilio remonto mūsų dirbtuvėse, t.y. pilno paruošimo saugiai bei patogiai eksploatacijai. Teikiamos paslaugos patenkina tiek fizinių, tiek juridinių asmenų poreikius. Pastarieji sudaro daugiau kaip du trečdalius visų mūsų klientų. Mūsų teikiamos tiek konsultavimo, tiek serviso paslaugos lanksčios – jas lengvai pritaikome atsižvelgdami į kiekvieno kliento poreikius bei lūkesčius.

UAB “Autoekspertų grupė” kolektyvo branduolys – profesionalių žmonių komanda. Kiekvienas darbuotojas yra savo srities specialistas, todėl galime užtikrinti aukščiausio lygio aptarnavimą. Ekspertai turi ilgametę patirtį dirbant su draudimo bendrovėmis po eismo įvykių bei atstovaujant kliento interesus; remonto darbus atlieka kvalifikuoti automobilių meistrai, kurie žinias nuolat tobulina mokymuose, o darbams atlikti naudoja patikimą įrangą ir įrankius bei kokybiškas medžiagas.  
 
Mūsų istorija

Pirmaisiais metais UAB “Autoekspertų grupė” veikė priežiūros ir kokybės kontrolės principu tarp vairuotojų ir draudimo kompanijų bei automobilių servisų. Kompanijos tikslas buvo pasirūpinti automobiliu taip, kad klientas sugaištų kuo mažiau laiko ir jam nereiktų vargti renkantis servisą, ieškant detalių ar ginčytis su draudiku dėl išmokų dydžio po eismo įvykio. Per kelerius metus įgijome daug puikių partnerių, nes visuomet ieškojome pačių geriausių ir sparčiausių specialistų savo klientų automobilių remontui. Veikėme tarsi remonto darbų kokybės auditoriai – mūsų reiklumas atliekamiems darbams pelnė klientų pasitikėjimą. Užtikrindama aukštą paslaugų kokybę UAB “Autoekspertų grupė” įsitvirtino rinkoje. Norėdami dar atidžiau ir reikliau kontroliuoti remonto eigą bei garantuoti kokybiškas paslaugas atidarėme savo servisą: atliekame įvairius kėbulo remonto ir dažymo darbus, restauruojame ir tobuliname automobilius.  
 

Kodėl svarbu kokybiškas automobilio remontas?

  • malonu ir patogu naudotis tvarkingu automobiliu;
  • išlaikoma aukšta automobilio vertė;
  • išsaugomas numatytas automobilio eksploatacijos laikas;
  • techniškai tvarkingas automobilis - Jūsų ir Jūsų šeimos SAUGUMAS!

 

 

Į viršų