Autoekspertų grupė

Kėbulo remontas, dažymas

UAB “Autoekspertų grupės” servise kokybiškai atliekame įvairius kėbulo remonto darbus:
  • kėbulo ardymo darbai;
  • kėbulo geometrijos atstatymas;
  • kėbulo tiesinimas;
  • korozijos pažeistų vietų remontas;
  • smulkių pažeidimų: įlenkimų, įbrėžimų ir pan. remontas;
  • kėbulo ar atskirų detalių paruošimas dažymui bei dažymas;
  • kėbulo surinkimas.
 
GARANTIJA
Aukščiausia kokybė ir patenkintas klientas mums svarbiausia, todėl atliktiems automobilio remonto darbams suteikiame 1 metų garantiją, išskyrus detalėms, kurios iki remonto jau buvo pažeistos korozijos. Naujų, gamintojo garantiją turinčių automobilių remontui suteikiama gamintojo trukmės garantija, bet ne trumpesnė nei 1 m. 
 
Mūsų remonto darbų kokybę lemia profesionalūs darbuotojai bei naudojama patikima įranga. Mes nuolat investuojame į naujausias technologijas, aprūpiname darbuotojus kokybiškais įrankiais bei medžiagomis. Mūsų pasididžiavimas – automobilių dažymui naudojami aukščiausios kokybės “DuPont” koncerno dažai. Remonto darbus paspartinti padeda kolegos UAB “Detalių tiekimas”. Jie centralizuotai rūpinasi detalių tiekimu, tai užtikrina greitą automobilių detalių paiešką, užsakymą bei pristatymą, ir padeda sumažinti išlaidas.
 
Kiti remonto darbai
Automobilį palikę UAB “Autoekspertų grupės” servise pasiimsite visiškai suremontuotą ir eksplotacijai pilnai parengtą transporto priemonę. Mūsų servisas specializuojasi kėbulo remonto bei dažymo srityje, tačiau pasirūpinsime, kad ir kiti automobiliui reikalingi remonto darbai būtų kruopščiai atlikti patikimų partnerių servisuose. Per penkerius veiklos metus atsirinkome partnerius, kuriais galime pasitikėti ir žinome, kad klientui suteiksime kokybišką paslaugų paketą. 

Į viršų